Orange Flex - Opinie

#newsy #orangeflex #internet
Opublikowano: 3 listopada 2020, wtorek, 13:53

Orange Flex to Twój Plan komórkowy w aplikacji, bez zobowiązań. Przenieś numer w aplikacji bez wychodzenia z domu. Bez względu na Plan, który wybierzesz, zawsze otrzymasz nielimitowane SMS‑y, MMS‑y i minuty do wszystkich sieci, Social Pass oraz pakiet internetu. Możesz dopasować liczbę GB do swoich potrzeb, a potem dodać pakiety i Passy(czyli streamingi video i muzyczne bez limitu), które chcesz.

Orange za to, że będziesz używał Orange Flex przez miesiąc da Ci prezencie 50 złotych. Możesz to wydać na usługi, opłacenie kolejnego miesiąca, ale również wypłacić sobie.
Możesz wypróbować ofertę w najtańszej opcji 25 zł: 15 GB w Polsce (+2,65 GB w UE) i dostaniesz 50 złotych na swoje konto.
Rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu w Polsce oraz w roamingu w UE.

Oznacza to, że musisz używać Orange Flex przez co najmniej miesiąc, wychodzi zatem, że dwa miesiące są za darmo. 50 złotych otrzymujemy zaraz po drugim opłaceniu wybranej przez siebie oferty.
Jeśli jesteś studentem otrzymasz dodatkowo 100 GB ważne przez 180 dni.

Chcesz nowy numer?

Możesz zamówić nową kartę SIM (wysyłka kurierem jest za darmo, rejestracja numeru odbywa się przez aplikacje Orange Flex) - kod do odebrania 50 złotych wpisujesz od razu.

Przenosisz numer?

Przypomnimy Ci byś odebrał 50 zł, wyślij nam e-mail na [nasz email](mailto:orangeflex@kodpromo.pl?subject=Moje przypomnienie o Orange Flex&body=Przypomnij mi, że mogę już wpisać kod do Orange Flex, który pozwoli mi odebrać 50 złotych, wpisz datę kiedy już możesz przenieść numer, a może zamawiasz nową kartę? Uwzględnij to w tej wiadomości to będziemy wiedzieli kiedy Cię powiadomić. Miłego dnia!), a powiadomimy Cię gdy będziesz mógł wpisać kod, czyli dzień przed tym gdy juz zakończy sie umowa z obecnym operatorem.

Przykładowe oferty:

za 25 zł: 15 GB w Polsce (+2,65 GB w UE)
za 30 zł: 30 GB w Polsce (+3,18 GB w UE)
za 50 zł: 50 GB w Polsce (+5,30 GB w UE)
za 80 zł: 100 GB w Polsce (+8,47 GB w UE)

We wszystkich powyższych ofertach Orange Flex nie pobiera transferu z niektórych aplikacji - korzystasz do woli z: Instagram, Messenger, WhatsApp, Facebook, TikTok, Snapchat, Twitter, Pinterest i Viber.

Oprócz tego możesz włączyć nielimitowane pobieranie danych z:
Music Pass: Spotify, Tidal, Apple Music, Deezer, Amazon Music, Open FM i Polskie Radio
Video Pass: Netflix, Youtube, HBO Max, Canal+, Youtube Music, Orange TV GO, VOD.pl, WP Pilot, TVP VOD, TVP Sport, Player, CDA Premium, Ipla, TVP Stream, TVP info oraz Poland in Czyli włączając powyższe pakiety możesz bez limitu danych pobierać, oglądać i słuchać muzyki w wyżej wymienionych serwisów internetowych.
Game Pass: Twitch, Discord, Pokemon GO, Harry Potter Wizards Unite oraz Clash Royale.

Dodatkowe kody promocyjne

Wybierajac Orange Flex masz dostęp również do

Chcesz więcej GB?

Twój znajomy może podarować Ci dodatkowe GB. Od teraz możesz przesyłać swoje gigabajty znajomym. Wystarczy, że jesteście w Orange Flex. 1 GB, 5 GB, 23 GB…Ty decydujesz ile. Chcesz się dzielić, to się dziel.

Dodatkowe promocje

Oprócz powyższych zalet często są organizowane promocje, aktualnie można odebrać między innymi darmowy miesiac do HBO Max, zniżki 15% do Flixbusa.


Śledź nas na portalach społecznościowych, na każdym z nim możesz włączyć powiadomieia gdy pojawi się od nas nowy post:

Dołącz do 26857 członków naszych grup tematycznych na Facebooku:
  1. 🎁 Grupa Facebookowa z kodami rabatowymi - (3826 członków)
  2. 🛴 Hulajnogi - Lime / Tier / Bolt - kody rabatowe - (11176 członków)
  3. 🍕 Jedzenie - UberEats / Wolt / Pyszne - kody rabatowe - (6351 członków)
  4. 🚕 Taksówki - Bolt / FreeNow / Uber - kody rabatowe - (3736 członków)
  5. 🛵 Skutery na wynajem - EcoShare / Blinkee / Hop.City / Yumi - (781 członków)
  6. 💰 Gotówka do kieszeni - sposoby na dorobienie - (987 członków)

Zapisz się do newslettera!

Nie spamujemy, rzadko wysyłamy maile ale jeśli już to z najlepszymi ofertami!

Gdy pojawi się nowa promocja na między innymi kody do Orange Flex to Cię powiadomimy :-)

Ostatnie newsy o Orange Flex: 🎁 Jeśli wciąż nie masz konta w usłudze Orange Flex to możesz odebrać Orange Flex kod promocyjny za zarejestrowanie się